Studijas labākajās Eiropas skolās.

Martā notiek uzņemšana Eiropas laikmetīgās dejas augstskolās – PARTS Briselē, SNDO Amsterdamā, DOCH Stokholmā un SEAD Zalcburgā. PARTS un DOCH šogad uzņem tikai 2 gadu pēc-bakalaura grāda programmā.

Uzņemšana PARTS (Performing Arts Research and Training Studios) skolas Research Cycle 2 gadu programmā notiek reizi divos gados. Šī cikla mācības notiks no 2012. – 2014. gadam. Research Cycle tiek uzņemti studenti ar bakalaura grādu dejā, vecuma ierobežojums – no 21 līdz 28 gadiem.

Uzņemšana notiek divos veidos: 1) klātienē, ierodoties uz kādu no noskatīšanās reizēm, kas notiks dažādās Eiropas pilsētās, 2) iesūtot savus dokumentus.

PARTS jau vairākus gadus tiek uzskatīta par vadošo laikmetīgās dejas skolu Eiropā.

http://www.parts.be/en/how-become-student#research

——————————————————————————————————————————

SNDO (School for New Dance Development) Amsterdamā kā ik gadu rīko uzņemšanas trīs dienas martā, kuru laikā izvēlas 15 jaunos studentus. Nelaidiet garām iespēju, skolā Amsterdamā ir ļoti attīstījusies un tieši SNDO absolventi pēdējos gados izceļās ar oriģinālu kvalitāti.

http://www.ahk.nl/en/theaterschool/dance-programmes/sndo/application-and-admission/

———————————————————————————————————————————

Dejas un cirka augstskola DOCH (Dans och Cirkushögskolan) Stokholmā uzņem studentus Horeogrāfijas Maģistra programmā. Pieteikšanās līdz 12. martam. Stokholmas skolā ir ļoti labs pasniedzēju sastāvs, galevnokārt no Ziemeļvalstīm, bet ar lielu starptautisku pieredzi.

http://www.doch.se/in_english/educational_programmes/master_program_in_choreography

———————————————————————————————————————————–

SEAD (Salzburg Experimental Academy for Dance) rīko uzņemšanu 2012./2013. mācību gadam bakalaura programmā (4 mācību gadi) un pēc-bakalaura profesionālajās studijās (2 mācību gadi). Noskatīšanās pirmā kārta, līdzīgi kā PARTS skolai, notiek vairākās Eiropas pilsētās – Berlīnē (31.03.), Briselē (10.03.), Kopenhāgenā (4.03.), Stokholmā (14.04.) u.c.

http://www.sead.at/index.php/academy/auditions2

 

Visās skolās mācības notiek angļu valodā un pasniedzēji ir no visas pasaules. Izglītība ir par maksu un skolas nepiedāvā stipendijas. Taču, ja tiekat uzņemti, saņemsiet vienu no labākajām dejas izglītībām Eiropā, kas paver visplašākās iespējas dejas jomā.

Informācijas piegādātājs ir Latvijas Jaunā teātra institūts: www.theatre.lv

—————————————————————————————-

Uzņemšana Parīzes Nacionālajā mūzikas un dejas konservatorijā, programmā Junior Ballet Classique et contemporair vecumā no 17 – 23.gadu vecumam. Pieteikumi no 2012.gada 1.marta – 1.aprīlim: www.cnsmdp.fr

Aizpildīts pieteikums jāiesniedz līdz 30.aprīlim.

Pretendentiem nepieciešamas labas franču valodas zināšanas.

 

 

 


 

 

 

Related Posts

No Comments

Leave a Reply