Meistarklase “Dejas veidošana”

Dejas veidošana

Mēs sāksim ar uzmetumiem, no kuriem pamazām veidosim īsas izrādes. Meistardarbnīca sastāvēs no uzdevumiem, kas vērsti uz materiāla radīšanu. Tiks izmantoti dažādi paņēmieni, ietverot kustību, tekstu, balsi, kā arī idejas un koncepcijas, kas koncentrēsies ap dalībnieku personiskajām izvēlēm. Darba procesā tiks radīts materiāls, kuru parādīt, par kuru diskutēt. Lai izprastu procesa daudzveidīgās iespējas un atbalstītu vienam otra darbu, grupā tiks rosināta arī individuālu vērtējumu izteikšana.

 

Evi Demetriu ir horeogrāfe un dejotāja, kas pamatā darbojas Kiprā. Viņa mācījusies deju Lābana centrā Londonā, kā arī Limona institūtā un Dance Space Centre Ņujorkā. Saņēmusi Danceweb stipendiju (2004) un E-motional European Programme (2011–2014) stipendiju. Šobrīd māksliniece piedalās Eiropas sadarbības projektā Act Your Age.

Viņas darbi rādīti Kiprā un starptautiskos festivālos: Tanzherbst un Dance Week Drēzdenē, Vācijā, Nairobi solo un duetu festivālā Kenijā, Stockholm Fringe Festival Zviedrijā, Creative Forum of Independent Theatre Aleksandrijā, Ēģiptē, If Only Birā, Īrijā, E-motional festivālā Bukarestē, Rumānijā. Pārstāvējusi Kipru Biennale for Young artists from Europe and the Mediterranean (2008) Pūlijā, Itālijā. Evi Demetriu veidojusi horeogrāfijas un līdzdarbojusies videodejas režijā. Šie darbi rādīti daudzos festivālos Eiropā un ASV. Evi Demetriu ir viena no dejas centra Dance House Lemesos dibinātājām – Dance House Lemesos ir vienīgie, kas pilnībā nodarbojas ar laikmetīgās dejas attīstību Kiprā.

Related Posts

No Comments

Leave a Reply