MAMMA! / Gruppen Fyra (Somija)

2011.gada 14. jūnijā, plkst 20.00,  Dailes teātra Mazajā zālē

Adrese: Brīvības 75

Laiks dejot 2011 ietvaros

MAMMA!

Horeogrāfija: Virpi Juntti un dejotāji Pia Tavela, Tommi Haapaniemi

Deja: Māte – Pia Liski ( Tavela ), mātes balss – Tommi Haapaniemi

Gaisma un telpa: Jaakko Jokio

Foto: Riikka Sundqvist

Iestudējums: Dance Company Gruppen Fyra

Mūzika: Ensemble Fizfuz: Ghost on my blue carpet Henry Mancini: Hatari! Baby Elephant Walk, Just for to Night, Night Side Your father`s Feather The Sounds of Hatari The Soft Touch Circus Band: Baby Elephant Walk

 

GRUPPEN FYRA (G4)

Kompānija dibināta 1998.gadā. Šobrīd tajā darbojas Pia Tavela, Jenni Nikolajeff, Virpi Juntti, Kaisu Hölttä un Tommi Haapaniemi. Grupā darbojas arī dažī mākslinieki no citām mākslas jomām. Gruppen Fyra veido 1 – 3 iestudējumus gadā. Repertuārs satāv gan no izrādēm, kas ceļo pa festivāliem, gan izrādēm, kas tiek rādītas uz skatuves gadiem ilgi. Kompānija strādā ne vien uz teātra skatuvēm, bet arī tādās vietās kā parki, ielas, tramvaji u.c. pilsētvidē. Izrādes notikušas ne vien Somijā , bet arī Krievijā, Igaunijā, Japānā, Portugālē, Īstlande, Taizemē, Norvēģijā.  Grupa izveidojās divu iemeslu dēļ: grupas dalībnieki vēlējās sev sniegt darba iespējas un paplašināt cilvēku zināšanas par deju, uzstājoties vietās, kur parasti deja nav redzama.

Gruppen Fyra ir kā svaiga elpa somu laikmetīgās dejas pasaulē. Viņu stils – veidot kvalitatīvu  un viegli saprotamu deju, kas pildīta ar humoru – allaž ticis uztverts ar lielu sajūsmu.

 

Mājas lapa: http://www.gruppenfyra.com/pages/in-english.php

Related Posts

No Comments

Leave a Reply