Ķermenis attīstībā / Laura Kalaus ( Šveice )

Ķermenis attīstībā

Nodarbības iepazīstinās ar sistēmu, kas balstīta uz Body Weather Laboratory (BWL).   Tā ir prakse, kas uzsākta Japānā 80o gadu sākumā. Pirmie skolotāji bija Min Tanaka un  Hisako Horikawa.

BWL pēta attiecības starp ķermeņiem un to apkārtējo vidi. Ķermenis tiek uzskatīts kā sistēma, kas nepārtraukti mainās un ir nepārtrauktā saskarē ar apkārtējo vidi ( bioloģisko, politisko, sociālo utt. ). Nodarbības ietvers vingrinājumus, kas vēlreiz aicinās izpētīt mūsu fiziskos ieradumus un mentālās struktūras, kas tos pastiprina. Nodarbības vadīs Laura Kalaus no Šveices.

Piedāvā Laiks dejot 2011

Nodarbība sastāv no 2 daļām:

1.       BM (mind / body, muscles / bones): aerobo kustību sērijas, kas ļaus paplašināt katra fizisko un metālo spēju robežas. Tās balstītas uz kustību vingrinājumu atkārtojumiem. Vienkāršas kombinācijas stimulēs maņas, koordināciju un izturību, attīstot muskuļu spēku, elastību un ķermeņa apzināšanos.

2.       Manipulācijas: stiepšanās un ķermeņa nostādīšanas vingrinājumu sērijas, kas balstītas uz jogas pamatprincipiem. Ar partnera palīdzību, kas pildīs muskuļu spēka funkcijas, stiepšanās sērijas kļūs atbrīvotas , bet intensīvas. Šie vingrinājumi ļaus apzināties, cik liels ir mūsu liekais sasprindzinājums un ļaus atklāt jaunus  ceļus komunikācijā ar savu ķermeni. Citādāk nostādītā kaulu struktūra, muskuļi un orgāni iedrošinās ķermeni  uzsākt nepārtrauktas attīstības ceļu, kas mainīs mūsu ķermeņa stāju un kustības paradumus.

————————————————————————————————–

Laura Kalaus

Dzimusi Buenosairesā, Argentīnā ( 1975 ), kur mācījusies deju un Sociālo Komunikāciju Zinātni Buenosairesas Universitātē. 2003.gadā pabeigusi Hogeschool voor de Kunsten–Dansacademie Arnhem, Holandē. Kopš tā laika dzīvo Cīrihē, kur stādā kā neatkarīgs horeogrāfs.

Related Posts

No Comments

Leave a Reply