Jozsefa Trefeli un Ģjūlas Čerepešs Meistardarbnīca

Meistardarbnīca

Balstīta uz izrādes JINX 103 dažādajiem horeogrāfiskajiem principiem, meistardarbnīca veidota par ritma, rituāla tēmām, izmantojot body percussion, par pozitīvās un negatīvās telpas izpratni dejotāju starpā, komunikāciju starp ķermeni un muzikalitāti, kā arī improvizāciju ar izpratni par negatīvo telpu, kas mūs aptver un vienlaicīgi atdala mūs no citiem.

 

Jozsefs Trefeli ir ungāru izcelsmes austrālietis kopš 1996. gada dzīvo Ženēvā. Astoņus gadus darbojoties Alias Compagnie, Jozsefs saņēmis gan kritikas un skatītāju atzinību daudzās pasaules valstīs. Savukārt par daudzām un dažādām savām dejas izrādēm un horeogrāfijām viņš izpelnījies augstu kritikas vērtējumu sešos kontinentos, trīsdesmit valstīs un vairāk kā simts pilsētās. Stilu daudzveidība Jozsefa horeogrāfijās ietver laikmetīgo deju, kabarē, teātri, muzikālo komēdiju un operu. Viņš ir sevi ir pierādījis gan solo darbos, gan veidojot horeogrāfijas vairāk kā piecdesmit dejotājiem. Pilns Jozefa CV atrodams: www.jozseftrefeli.org.

Ģjūla Čerepešs dejotājs un horeogrāfs dejojis tādās kmpānijās kā  Central-Europa Dance Theater (Ungārija) and En-Knap Group (Slovēnija). Mācījies Tautas mākslu vidusskolā un Budapeštas Laikmetīgās dejas akadēmijā. Strādājis un mācījies pie tādiem dejas meistariem kā: David Zambrano, Anton Lachky, Milan Tomašik, Simone Sandroni, u.c.. Starp viņa autordarbiem, kas ietver dažādu mākslas žanru savienojumu, ir arī vides preformance „Atdzīvini pili”, un dejas un dejas teātra izrāde „New age čigāni”.

Related Posts

No Comments

Leave a Reply