JAUNĀ ĢEOMETRIJA / Tatjana Gorģejeva & Jevgeņijs Pankratovs ( Krievija )

2011.gada 14. jūnijā, plkst. 20.00 , Dailes teātra Mazajā zālē

Adrese: Brīvības 75

Laiks dejot 2011 ietvaros

JAUNĀ ĢEOMETRIJA ( 26 ‘ )

Ideja, horeogrāfija un izpildījums: Tatjana Gorģejeva, Jevgēņijs Pankratovs

Kurators: Iguan Dance

Paldies Kannon Dance House of Dance

Dažas no zīmēm Pēterburgas pavasarī noderēja mums par iedvesmas avotu: kūstošā sniega pēkšņi atklātie noliktavas atkritumi; mazliet uzpūtušos baložu apmaldījies skatiens; nosalušo žurku dreifēšana pa kanāliem; un daži citi radījumi, ka pārstāv pilsētvidi.

Kā jau katrā ceļojumā, mēs visvairāk bijām ieinteresēti procesā, kas virzītu mūs cauri telpai, formām un stāvokļiem; ceļojuma dalībnieki uztver arī skatītāju kā vienu no ceļotājiem.

—————————————————————————————————–

Jevgeņijs Pankratovs ( Sanktpēterburga )

Skatuves mākslinieks dzimis Petrazavodskā ( Karēlijā, Krievijā ). 2008.gadā Jevgeņijs atstāja Folkwang Hochschule ( Esenē, Vācijā ) pēc trīs gadu studijām. 2004. – 2009.gadā strādājis ar Ben J. Riepe’s Company . Viņš ir sadarbojies arī ar tādiem horeogrāfiem, kā VA Wölf, Leonard A. Cruz, Stefan Brinkmann, Rodolpho Leoni, Lior Shneior, Malou Airaudo and Juan Kruz Dias de Garraio Esnaola. Duets kopā ar Tatjanu Gorģejevu ir viņa pimais patstāvīgais darbs pēc atgriešanās Krievijā.

 

Tatjana Gorģejeva ( Sanktpēterburga / Maskava )

Skatuves māksliniece un skolotāja beigusi Maskavas Baleta akadēmiju ar izcilības diplomu un bijusi soliste Valsts Kremļa baletā laika posmā 1990 – 1999.gadam. Pievienojās Sašas Pepeļajeva laikmetīgās dejas projektam 1995.gadā. Kopš tā laika viņa piedalījusies visos projekta iestudējumos un piedalījusies vairāk nekā 70 festivālos. Sākusi veidot savas horeogrāfijas 2006.gadā. Viņas solo ir dejoti dažādos festivālos Krievijā un ārzemēs. Tatjanas sadarbība ar Jevgēņiju Pankratovu ir jaunākais duets kopš 2009. Gada. Citi dueti ir veidoti kopā ar trokšņu mūzikas pārstāvi Niku Sudniku ( Sanktpēterburga ) un dejotāju un horeogrāfu Vladimiru Golubevu ( Čeļabinska ).

Related Posts

No Comments

Leave a Reply