Gaga / Naharin / Hilels Kogans ( Izraēla )

Gaga / Naharin

Gaga / Naharin ir kustību valoda, ko pēdējos desmit gadu attīstījis Batsheva dejas kompānijas mākslinieciskais direktors Ohad Naharin. Šo ekspresīvo un dinamisko kustības valodu Batsheva dejas kompānijas dejotāji izmanto ik dienas, lai izkoptu savu dejas tehniku.  Festivālā to mācīs Hilels Kogans no Izraēlas.

piedāvā Laiks dejot 2011

Gaga piedāvā jaunu ceļu dziļāku sevis izpratni caur ķermeni un kustību. Tehnika iedrošina, māca, attīsta daudzdimensiju kustību, apvieno prieku ar piepūli, ātrumu ar tīrību kustībā, improvizāciju ar virtuozitāti. Gaga palīdz iet tālāk par savu pieradumu un atrast jaunus kustību ceļus ķermenī. Pamatā Gaga apvieno prieku, mieru, pozitīvismu un laimi.

Izraēlā Gaga apgūst arī skolās un akadēmijās. To var apgūt gan profesionāļi, gan cilvēki, kas ikdienā nedejo.

———————————————————————————————————–

Hilels Kogans

Dzimis 1974. gadā. Izglītību guvis gan Izraēlā, gan Merce Cunningham studijā Ņujorkā. Dejojis Batsheva Ensemble, Compagnie Nomades (Šveice) un Gulbenkian Ballet (Portugāle). Darbojies Izraēlas un Portugāles dejas aprindās gan kā dejotājs, gan kā horeogrāfs. Kopš 1996. gada radījis ap 15 izrādēm, dažas no tām Portugāles Nacionālajam baletam, Musa Dance Company un citiem. Kopš 2005. gada ir mēģinājumu direktors Batsheva Ensemble, Ohad Naharin asisents un viesdejotājs Batsheva Dance Company.

 

 

Related Posts

No Comments

Leave a Reply