Fionas Milvordas meistarklase

Klases apraksts

Katra klase tiks veidota ap tādiem elementiem kā uztvere, modelis un sakarības, kombinējot specifiskus uzdevumus ar Franklin Balls (Franklina bumbām), saskari, iepriekš sagatavotu materiālu un vadītu improvizāciju, lai palīdzētu bagātināt un noslīpēt mūsu attiecības ar gravitāciju, telpu, sevi un citiem. Visas klases gaitā tiks dots laiks, lai pamanītu ķermeņa atgriezenisko saikni un telpu, lai savā orientācijā integrētu pārmaiņas.

 

Fiona Milvorda (Apvienotā Karaliste) kopš 1985. gada kā dejotāja, skolotāja un horeogrāfe strādājusi gan Apvienotajā Karalistē, gan ārzemēs, un viņa augstu vērtē alķīmiju, ko sniedz šo dažādo lomu savienošana: mācīšana nodrošina pastāvīgu iedvesmas avotu ar iespējām pētīt pašas radošo praksi, kas, savukārt, palīdz, mācot dažādās vidēs valsts un starptautiskā mērogā. Kopš 2002. gada Fiona Milvorda ir kvalificēta Franklina metodes pasniedzēja (1. un 2. līmenis) un šobrīd studē Rolfingu British Academy of Rolfing Structural Integration trīs gadu programmā.

Viņas horeogrāfijas novērtētas ar daudziem apbalvojumiem. Fiona Milvorda strādā arī kā dramaturgs, mentors, horeogrāfijas konsultants. Kā dejotāja viņa sadarbojusies ar Deboru Heju (Deborah Hay) Viktoriju Marksu (Victoria Marks), Finu Volkeri (Fin Walker), Deividu Dorfmanu (David Dorfman), Džilu Klarku (Gill Clarke), Jaelu Flekseru (Yael Flexer ) un Darelu Džounsu (Darrell Jones).

Fiona Milvorda bijusi dejas lektore De Montfora Universitātē, Kustības nodaļas vadītāja Oksfordas Drāmas skolā (1999–2004), bet par darbu Independent Dance, kuru vada kopš1996. gada, kļuvusi par Nacionālā Mērķfinansējuma zinātnei, tehnoloģijām un mākslām (NESTA) stipendiāti.

Related Posts

No Comments

Leave a Reply