E-motional Bodies & Cities atvērs durvis Rīgā

Otrdien, 2011.gada 27.septembrī plkst. 19:00 uz debarkadera Betanovuss Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija rīkos atvērtās durvis Eiropas mobilitātes un mākslinieciskās apmaiņas dejas projektam E-Motional Bodies & Сities, informējot par mobilitātes un sadarbības iespējām Latvijas māksliniekiem un iepazīstinot ar Rumānijas dejas māksliniecēm, kuras šīs iespējas jau izmanto, strādājot rezidencē Rīgā.


Vakara gaitā interesenti tiks iepazīstināti ar projektu E-Motional Bodies & Cities un starptautiskās sadarbības un mobilitātes iespējām, ko projekts var sniegt māksliniekiem, kas vēlas darboties laikmetīgās dejas virzienā. Pašlaik projektā jau ir iesaistījušies vairāki Latvijas mākslinieki – Olga Žitluhina, Kaspars Lielgalvis, Katrīna Albuže un Anna Dubrovska, un ne visi no viņiem pārstāv dejas mākslu. Par to, ko viņi dara profesionālajā jomā un kāda ir sadarbība ar E–Motional Bodies & Cities, uzzināsiet, atnākot uz Betanovusu 27.septembra vakarā.

 

Tieši Latvija ir pirmā no piecām projekta E-Motional Bodies & Cities sadarbības partnervalstīm, kas ar divu rumāņu dejas mākslinieču rezidenci ir uzsākusi E-Motional Bodies & Cities māksliniecisko aktivitāšu virkni. Atvērtās durvis 27.septembrī ļaus skatītājiem iepazīties ar abām rumāņu dejas māksliniecēm – Mihaela Dancs un Madalina Dan. Viņu dzīves un darba vieta 2011.gada septembrī Rīgā bija debarkaderi Noass un Betanovuss. Mākslinieces strādāja pie dejas izrādes, kas jau novembrī tiks sniegta Latvijas skatītāju vērtējumam. To, kas radies rezidences laikā Rīgā, redzēsiet, ja ienāksiet pa E-Motional Bodies & Сities atvērtajām durvīm.

 

Vakars piedāvās arī laiku, vietu un atmosfēru, ko pavadīt neformālās sarunās pie vīna glāzes. Un tomēr – ģērbieties silti!

 

Projekta E–Motional Bodies & Cities koordinators Latvijā ir Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija.

 

Vairāk informācijas par projektu  E–Motional Bodies & Cities meklējiet mājas lapās:  www.e-motional.eu

 

 

 

 

Šo projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. Par relīzes saturu atbild projekts E-MOTIONAL Bodies & Cities. Eiropas Komisija neatbild par to, kā var tikt izmantota aicinājumā iekļautā informācija.

 

 

 

 

Projektu līdzfinansē  Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Related Posts

No Comments

Leave a Reply