Dejotājus aicina pieteikties uz nedēļas nogali Ainažos

Čau, dejotāj!

Ja arī Tu gribi pēc iespējas vairāk laika pavadīt dejā un radošā atmosfērā vai ieņemt zemo startu jaunai dejas sezonai, aicinām Tevi pavadīt nedēļas nogali no 21. līdz 24. augustam Ainažos, pie jūras un meža, padziļinot zināšanas, baudot deju un dabu.

Papildinot jau ierastos notikumus mūsu pašu CI festivālā Grobiņā, šogad akcentēsim ne tikai kontaktimprovizāciju, bet arī breakdance un akrobātiskos elementus. Dienas otrajā pusē padziļināsim pieredzi kā laikmetīgajā dejā, tā arī klasiskajā-modernajā. Nakts JAM sesijas – protams!!!

Nedēļas nogales fokuss vērsts uz zināšanu papildināšanu pieredzējušiem dejotājiem un mūsu pašu pasniedzējiem, dejas pārstāvjiem, kuri smēlušies daudz jaunas zināšanas, lai tajās dalītos. Skaties pielikumā, lai uzzinātu vairāk par katru no viņiem un viņu klasēm.

Pieteikšanās no 1. jūlija – 11. augustam. Vari pieteikties, sūtot ziņu uz e-pastu agate.cukura@gmail.com

Dalības maksa: piesakoties līdz 31. jūlijam 45.00 eur, vēlāk 55.00 eur. (Cenā ietilpst dalība pasākumā, nakšņošana, viena kopīga ēdienreize (pusdienas) un uzkodas.) Kultūras namā ir arī virtuve, kurā pats var gatavot savas brokastis, vakariņas.

Šoreiz gan telpas ir mazākas, tāpēc dalībnieku skaits ir ierobežots.

Gaidīsim Tavas ziņas un tad sūtīsim arī sīkāku info.

Lai pavisam radoši,

Putniņš un Cukuriņš!

Vairāk par dejas klasēm un pasniedzējiem šeit.

Related Posts

No Comments

Leave a Reply