dejas rezidence Ainažos 2013.gada vasarā

Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija

aicina pieteikties horeogrāfus

dejas rezidencei Ainažos 2013.gada vasarā

Rezidences periods: 22.jūlijs–19.augusts

Pieteikšanās termiņš: 22.aprīlis

Rezultātu paziņošana: 29.aprīlis

Vēloties atbalstīt jaunu laikmetīgās dejas izrāžu tapšanu un starpdisciplināru sadarbību, iepazīstināt skatītājus ārpus Rīgas ar laikmetīgās dejas valodu, Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija 2013. gada vasarā rīko dejas rezidenci Ainažos.

Dejas rezidencei var pieteikties 2 dalībnieki. Tie var būt divi horeogrāfi, kas strādā pie atsevišķiem vai viena kopīga projekta, vai arī radošais tandēms, kurā viens no dalībniekiem ir horeogrāfs.

Rezidences dalībniekiem tiks pilnībā apmaksāti šādi izdevumi: transports maršrutā Rīga-Ainaži-Rīga, dzīvošana dzīvoklī Ainažos, mēģinājumu telpas Ainažu kultūras namā, kā arī autoratlīdzība. Rezidences noslēgumā ir paredzēta gala prezentācija Ainažu kultūras namā. nodrošina zāli ar skatuvi, tehnisko aprīkojumu un pasākuma publicitāti.

Pieteikumus ar radošās idejas aprakstu brīvā formā un dalībnieka CV lūdzam nosūtīt uz Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācijas e-pastu horasoc@gmail.com. Plašāka informācija: Daiga Rutka, projekta vadītāja, rutka.daiga@gmail.com.

Izvēloties rezidences dalībniekus, tiks ņemti vērā šādi kritēriji:

  • radošās idejas kvalitāte,
  • vietējās kopienas iesaiste,
  • horeogrāfa/-u iepriekšējā pieredze un izglītība laikmetīgajā dejā.

Ja radošais projekts tiks attīstīts līdz izrādes formātam, Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija piedāvās iespēju izrādīšanai Rīgā 2013.gada rudenī.

Rezidenci atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Ainažu kultūras nams.

Related Posts

No Comments

Leave a Reply