Rudenī Dejas Anatomija piedāvā

PURVCIEMS . FRAGMENTI. DEJA.

Pur4ik  4ever.

10. septembrī, plkst. 20:00, Baltā nakts, Purvciems, pie Mēbeļu nama

 

 

 

 

Horeogrāfija, Izpildījums: Agnese Bordjukova, Elīna Breice, Sintija Siliņa, Monta Vandere, Kristaps Ceļmalnieks
Mūzika: Raimonds Tiguls
Vizuālais tēls: Vita Radziņa
Teksts:  Purvciema iedzīvotāji

fotogrāfijā: Valerjans Sraba un Agnese Bordjukova

 

10. septembrī Baltās nakts  ietvaros projekts Urban Poetry Purvciemā – Pur4ik  4ever. Dejas Anatomijas komanda tajā piedalās ar dejas performanci Purvciems. Fragmenti.Deja.

Performance, kas radusies iedvesmojoties no Purvciema iedzīvotājiem. Dejas Anatomijas dalībnieki veica vairākas izzinošas ekspedīcijas, lai iepazītos ar Purvciema iedzīvotājiem un uzzinātu atbildes uz jautājumiem: kas ir deja? kāda ir nozīme dejai viņu dzīvēs? kā dejo Purvciemā? Ikkatra sastaptā varoņa personīgais stāsts par deju viņu dzīvēs kļuva par nozīmīgu impulsu performances radīšanai. Tās lietas, ar kurām sastaptie cilvēki dalījās, kādā brīdī jau kļuva par izrādes materiālu – dzejoļi, stāsti, deju soļi, domas, mūzika. Purvciems fragmentāri caur saviem iedzīvotājiem ir kļuvis par izrādes dalībnieku un veidotāju.

„Tie taču bija pēckara gadi. Nekādas deju zāles vai laukumu nebija. Vienkārši parādījās kāds puisis un atveda ruporu, pieslēdza, un atskaņoja plates. Un mēs dejojām. Man vienmēr jautāja, kur es iemācījos dejot un es atbildēju, ka mans brālis mani iemācīja dejot. Kā? Iedeva krēslu un 1,2,3…1,2,3.”

Tatjana Macņeva, Purvciemā dzīvo 29 gadus

 

vairāk informācijas: www.urbanpoetry.lv

 

———————————————————————————————————————————-

 

Es Esmu Dialogs

8. un 9. oktobrī, plkst 19:00,  Ģertrūdes ielas teātrī.

 

Horeogrāfija: Elīna Breice un dejotāji

Dejo: Agnese Bordjukova, Monta Vandere

Foto: Inese Kalniņa

 

 

Es esmu dialogs. Mana miesa ir traģēdija un komēdija reizē: kāja liek klupt pār sevi otrai kājai, zobi smejas par biklo kūkumu mugurā. Mēle izpļāpā visu, ko tai nevajadzētu stāstīt, bet sirds apvainota griež zobus. Pat neticami, ka es esmu vesela teātra skatuve. Miesa ir žanra apzīmējums. Pavērojiet savas kājas, kā tās mīl ritmu. un acu mirkšķināšana ir kā cenzūras. Acis jums ir apaļas kā rondo. Viss atskaņojas.

Imants Ziedonis

Par biļešu iegādi lasiet:

http://git.lv/?page_id=235

——————————————————————————————————————————–

vairāk par Dejas Anatomiju:

www.dejasanatomija.lv

 

 

Related Posts

No Comments

Leave a Reply