Stars’ Well dejo Olainē

 

2012.gada 22.novembrī dejas izrāde TURpinĀJUMS, ko piedāvā Dejas teātra kompānija „Stars’ Well” un Olaines novada pašvaldība  Olaines kultūras centrā .

Horeogrāfe, režisore:Lilija lipora

Mūzika un izpildījums:Inga Meijere

Iestudējuma asistents:Edgars Lipors

Scenogrāfija un tērpi:Krista Ose

Gaismu režija: Egils Kupčs

Scenogrāfa asistents:Armands Briģis

Skaņotājs: Andis Karelis vai Maksims Zaicevs

Dejotāji/aktieri: Eva Vancāne, Gabija Bīriņa, Reinis Rešetins, Daumants Švampe, Ilga Gruševa, Madara Luīze Muzikante, Elīna Caune, Ramona Remese,Guntis Trops

 

 

Dejas teātra izrāde “TURpinĀJUMS” ir izrāde par cilvēku savstarpējo attiecību mijiedarbību pilsētvidē. Pilsētā, kurā satiekas un dzīvo visdažādākie cilvēki, bet konkrēti šajā izrādes tapšanas procesā tika pētītas attiecības starp pilsētas vidē uzaugušo un lauku vidē uzaugošo cilvēku. Vai ir un kādas ir iespējamās atšķirības? Kā veidojas sadarbība starp šīm divām cilvēku grupām? Un kas vispār ir cilvēciska sadarbība, un vai tai ir nozīme mūsdienu pasaulē, kurā cilvēki koncentrējas uz materiāliem labumiem, kas iluzori rada piederības un drošības sajūtu…

Izrādē piedalās talantīgi jaunie mākslinieki, ka piemēram, Eva Vancāne (tikko absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas horeogrāfijas nodaļu), Gabija Bīriņa (Latvijas Horeogrāfijas vidusskolas absolvente, J.V. Latvijas Mūzikas akadēmijas horeogrāfijas nodaļas studente), Reinis Rešetins (Latviešu skatuves tautasdejas pasniedzējs, dejotājs, J.V. Mūzikas akadēmijas horeogrāfijas nod. students), Daumants Švampe (Latvijas Leļlu teātra aktieris), Inga Meijere J.V. Latvijas Mūzikas akadēmijas absolvente, Saksafonu kvarteta „Next Move” vadītāja un izrādes komponiste, un citi dejas un teātra entuziasti, kas savu talantu ir slīpējuši vairāku gadu garumā. Savukārt scenogrāfei Kristai Osei šis ir diplomdarbs beidzot Latvijas Mākslas akadēmiju.

Jauniestudējums tapis šī gada maijā ar Babītes novada pašvaldības atbalstu. Vasaras sākumā dejas izrāde „TURpinĀJUMS” jau ir viesojusies Bilkentas Universitātes “Teātra dienās” Ankarā, Turcijā, spēlēta brīvdabā dejas performanču projekta „VIDES DEJA 2012” noslēgumā, Babītes novadā, Piņķos, kā arī starptautiskā teātra festivālā “Soli pa solim” Rēzeknē.


Izrādi atbalsta Babītes novada pašvaldība.

Vairāk par mums lasiet internetvietnē: www.starswell.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daira Kārkliņa

Dejas atbalsta fonds „Zvaigžņu AkA”

Tālr.+371 29431835

E-pasts: daira.karklina@gmail.com

www.starswell.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Posts

No Comments

Leave a Reply