MOBILITĀTES & SADARBĪBAS TĪKLU VEIDOŠANAS FINANSIĀLAIS ATBALSTS

E-MOTIONAL Bodies & Cities  mobilitātes un mākslinieciskās apmaiņas dejas programma

 Kustības Atbalsta Fonda

MOBILITĀTES  & SADARBĪBAS TĪKLU VEIDOŠANAS FINANSIĀLAIS ATBALSTS 

2012-2013 

Aicinājums pieteikumiem                                   

[ Rumānija– Īrija – Latvija – Kipra – Lielbritānija – Turcija ]


 

Vai Jūs gribētu apmeklēt laikmetīgās dejas festivālus Bukarestē, Dublinā, Stambulā vai Londonā? Vai gribētu iepoazīt dejas vidi Kiprā? Vai Jums vajadzīga nauda, lai satiktos un uzsāktu sadarbības projektu? Vai Jūs vēlaties uzzināt vairāk par E-motional Bodies & Cities projektu un piedalīties noslēguma forumā Rumānijā?

PIESAKIETIES TAGAD uz E-MOTIONAL Bodies & Cities projekta Kustības Atbalsta Fondu! Piedāvājam 14 granti mobilitātes un sadarbības tīklu veidošanai starp tādām valstīm, kā Rumānija – Īrija – Latvija – Kipra – Lielbritānija – Turcija.

 

Laikmetīgās dejas profesionāļi (mākslinieki, menedžeri, akadēmiskās vides pārstāvji u.c.) no Rumānijas, Īrijas, Latvijas, Kipras, Lielbritānijas un Turcijas tiek aicināti pieteikties mobilitātes un sadarbības tīklu veidošanas finansiālajam atbalstam, lai apmeklētu ar laikmetīgo deju saistītus pasākumus (festivālus, starptautiskus seminārus, meistarklases, sadarbības tīklu tikšanās u.c.), kas notiek kādā no pārējām projekta dalībvalstīm laika posmā no 2012.gada maija līdz 2013.gada aprīlim. Finansiālais atbalsts paredzēts īstermiņa vizītēm, kuru mērķis ir laikmetīgās dejas vides izpēte attiecīgajā valstī, kontaktu veidošana ar iespējamību veidot kopīgus nākotnes projektus un apmaiņas braucieni. Vizītes ilgums: 4 – 7 dienas. Grants segs daļu no ceļa izdevumiem, naktsmītnes un /vai dienas naudu, un tā  maksimālais apjoms ir 1000 eiro.

 Lai pieteiktos, jāaizpilda  pieteikuma anketa : www.e-motional.eu pēc iepazīšanās ar īsu notikumu sarakstu katrā no partnervalstīm. Pieteikuma anketa jānosūta uz e-pastu: motionfund@e-motional.eu līdz 2012.gada 29.februārim. Lai uzzinātu 2011.gada mobilitātes granta saņēmēju vārdus un viņu braucienu mēķus, lūdzu apmeklējiet: http://www.e-motional.eu/motion-fund/mobility-grants.

Plašāka informācija: contact@e-motional.eu (Stefania Ferchedau vai Cosmin Manolescu) vai mājas lapā www.e-motional.eu

Variet rakstīt arī projekta koordinatoram Latvijā Ilzei Zīriņai: ilzezirina@gmail.com

 _________________________________________________________________________________________________

 

E-MOTIONAL Bodies & Cities ir divus gadus ilga mobilitātes un mākslinieciskās apmaiņas programma laikmetīgās dejas nozarē. Tā apvieno māksliniekus un mākslas menedžerus sešās Eiropas valstīs – Rumānijā, Kiprā, Īrijā, Latvijā, Lielbritānijā (kā sadarbības partnerus) un Turcijā (asociēto partneru statusā). Programma apzinās, bagātinās, piesaistīs un uzturēs mākslinieku talantu un radošumu Eiropas līmenī, apvienojot māksliniekus un dejas menedžerus no programmas dalībvalstīm, kuri iesaistīsies projekta aktivitātēs – rezidencēs, mobilitātes un sadarbības tīklu veidošanas finansiālā atbalsta programmā (mobility and networking grant), atbalsta programmā dejas menedžeriem (fellowship for managers), mākslinieciskās izpētes procesā (artistic research) un viesizrāžu apmaiņā (performance exchange). Projekta uzmanības centrā būs profesionālā attīstība un mākslinieciskie eksperimenti.

 

Projekts tiek īstenots, sadarbojoties Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācijai, Gabriela Tudor Foundation (Rumānija, projekta iniciators un vadošā organizācija), Dublin Dance Festival (Īrija), Dance House Lemesos (Kipra) un body > data > space (Lielbritānija). Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Savienības programma Kultūra 2007 – 2013. Projekta asociētie partneri ir ArtistNe(s)t Network of Artists-in-Residence Centres / “George Apostu” Cultural Centre Bakau un National Dance Centre Bukarestē (Rumānijā), Dance Ireland, The Irish World Academy of Music and Dance un Limerikas Universitāte (Īrijā), Rialto Theatre, Limasolā  (Kiprā) un CATI Dans – Contemporary Dance Artists Association Stambulā  (Turcijā).

 

 

Šo projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. Par aicinājuma saturu atbild projekts E-MOTIONAL Bodies & Cities. Eiropas Komisija neatbild par to, kā var tikt izmantota aicinājumā iekļautā informācija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Posts

2 Comments

  • Reply karīna January 6, 2012 at 3:27 pm

    neviena no e-motional.eu lapām nedarbojas. Projekts ir ciet?

  • Reply Ilze January 7, 2012 at 5:39 pm

    projekts nav ciet!
    pamēģiniet e-motional projekta lapu caur citu programmu atvēt, piemēram opera vai google crom. ja ne, lūdzu ziņojiet contact@e-motional.eu

  • Leave a Reply