Grobiņa pavisam tuvu!

Hei, visiem, kas gatavojas tikties KI nogalē Grobiņā! Cerams, ka liks būs labs, jo pateicoties Agatei Cukurai un pasākuma atbalstītājiem, vieta būs lieliska.

CI nedēļas nogale Grobiņā būs pasākums, kas ļaus atpūtināt prātu un ķermeni ,  tomēr nekļūstot par pasīvu dārzeni. Rīta rosme pie upītes ik rītu ļaus izstaipīties, ielpot svaigu gaisu, sasveicināties ar sauli un varbūt nodžumpīt vietējā upītē, kas šopavasar iztīrīta un smaržo kā puķe.

Nodarbības trīs stundu ilgumā ļaus izmēģināt jaunas lietas un apzināties mirkli.

Radošās darbnīcas ļaus iesaistīties radīšanas procesā un paskatīties uz lietām no dažādiem skatu punktiem. Šobrīd dalībniekus ineresē tādas tēmas, kā deja un ūdens, deja un elpa, deja pilsētvidē, performances žanrs. Dalībnieki, lūdzu apdomājiet jau , kas jums ir tas saistošākais, jo izvēlēties varēs vien vienu tēmu, ko pētīt un staipīt veselas astoņas stundas.

Laiks dejot: improvizācijas, skices ļaus sajust uzstāšanās garšu un sveikt draugu sniegtos priekšnesumus. Parunāsimies arī ar Grobiņniekiem, ja viņus interesēs, kas tas ir – KI.

JAMi jūras krastā un kopā ar Grobiņas pilsētniekiem Laiks dejot: improvizācijas, skices ietvaros ļaus tikties ar citiem cilvēkiem, citā vidē. Un pateikt paldies atbalstītājiem.

Ak, un  SAUNA, kad muskuļi patīkami sāks atgādināt par savu klātesamību.

Ņemiet līdzi:

Peldkostīmus: vai nu iemesties vietējā upītē vai jūrā, vai lietus gadījumā, jamojot arā.

Sporta apavus, kas noderēs dejojot ārā.

Ak, un odu atbaidītājus.

Un noteikti atstājiet savu kritizētāju mājās. Tas noteikti nebūs vajadzīgs!

 

Paskatieties bildes, ko Agate mums piedāvā! Vai negribas mesties turp uzreiz? Vēl tikai dažas dieniņas un Grobiņa būs klāt!

[oqeygallery id=1]

 

——————————————————————————————————-

 

Atbalstītāji:

GROBIŅAS NOVADA DOME  – www.grobina.lv

Viesu māja “UANETA” – www.uaneta.lv

SIA “Grobiņas Ziedi”

Konditoreja “Ducis4”

Dizains: Ginta Cukura – gintadizains@inbox.lv

Related Posts

No Comments

Leave a Reply