Es runāšu par…

 Sestdien,16. jūnijā, 23.30 / Rīgas Doma dārzs

Laiks dejot 2012 ietvaros

 

Dmitrijs Gaitjukevičs ( Latvija )

Sadarbībā ar LKA studentiem

Es runāšu par… ( 20′)

 

 

Horeogrāfija: Dmitrijs Gaitjukevičs

Mūzika: The Parley of Instrument Mark Caudle, BAs viol.

The Noble Bass Viol, – English music from Purcell to Handel for Three Bass Viols and Continuo!

Deja: Ivars Broņičs, Valērijs Bušujevs , Jānis Putniņš , Modris Opelts,  Klāvs Liepiņš , Mārtiņš Sprūds, Sandra Lapiņa, Karīna Lapšina

 

Izrāde ir par mirkli, sekundi, momentu vai brīdi, kas mums ir apkārt. Izrāde „Es runāšu par…” ir būvēta kā viens liels jautājums skatītajam.

 

———————————————————————————————————————————-

Dmitrijs Gaitjukevičs absolvējis Rīgas Horeogrāfijas vidusskolu (2003) un Latvijas Kultūras akadēmijas Modernās dejas horeogrāfijas nodaļu (2007 – diplomdarba izrāde „Melkij”). Viņš ir dejojis Latvijas Nacionālajā operā un dramatisko teātru izrādēs. Kopš 2005. gada Dmitrijs ir Olgas Žitluhinas dejas kompānijas dejotājs, dejojis arī Jekaterinburgas dejas kompānijā Provinciaļnie tanci (2007/2008). Strādājis ar slovēņu horeogrāfu Branko Potočanu projektā “Mennersache” un sadarbojies ar Stellaris dejas teātri (Hammerfesta, Norvēģija) un horeogrāfi Solveig Leinan Hermo . 2011. gadā radījis dejas izrādi ” Inside” Latvijas Nacionālajā teātrī. Ar savām horeogrāfijām un kā dejotājs piedalījies daudzos starptautiskos festivālos dažādās valstīs.

 

 

 

 


  

 

 

Related Posts

No Comments

Leave a Reply