Elena Jacinta (Latvija) “Reassembled”

Piektdien,13. jūnijā, 21.00 / Zirgu pastā

 

Elena Jacinta (Latvija/ Latvia)

 

“Reassembled” (15’)

Horeogrāfija, izpildījums: Elena Jacinta

Mūzika: Skots Šrīrs, Rīds Heiss, Fils Gerods, Elo Masings, Kolins Džonko (Scott Schreer, Reed Hayes, Phil Garrod, Elo Masing, Colin Johnco)

 

Solo Reassembled”ir daļa no mana ilgstošā pētījuma, kas atspoguļo interesi par neviendabīgo, saraustīto un nelineāro – par tām struktūrām, kas ir veidotas no kontrastējošiem un bieži konfliktējošiem elementiem.

Šeit ķermenis ir gan kontrastu un konfliktu avots, gan veselums, kas pretojas jebkuriem draudiem tikt pārrautam.

Tā ir izpēte par to, kādā veidā ķermeni var sadalīt daudzās mazās konfliktējošās daļiņās, lai rezultātā secinātu, ka ķermenis ir un vienmēr tāds ir bijis – dzīvs, elpojošs, emocionāls veselums.

„Reassembled” nesen tika rādīts laikmetīgās dejas centrā The Place Londonā festivāla Resolution! 2014 ietvaros.

 

Elena Jacinta, neatkarīga dejotāja un horeogrāfe, studējusi deju Londonas universitātes Birkbeka koledžā un beigusi maģistratūru horeogrāfijas nodaļā Roehamptonas universitātē. Kā dejotāja strādājusi ar tādiem horeogrāfiem kā Subatra Subramanjams/ Subathra Subramaniam (Lielbritānija), Šoneda Hjūsa/Sioned Huws (Lielbritānija), Favela Vera Ortiza/ Favela Vera Ortiz (Somija) un citiem. Viņas darbi līdz šīm tika rādīti Fringe festivālā Edinburgā (2011) un Resolution! festivālā Londonā (2013 un 2014). Pašlaik Elena strādā pie dažādiem projektiem Latvijā un Lielbritānijā.

 

Related Posts

No Comments

Leave a Reply